V jakých případech může banka zamítnout žádost o úvěr?

Bankovní instituce jsou, co se týče úvěrových produktů, ke svým žadatelům velmi přísní. Žadatel musí splnit hned několik zákonných podmínek, aby mohl o úvěr vůbec usilovat. A to už vůbec nemluvíme o dlouhém schvalovacím procesu a tolik nenáviděné byrokracii. Pojďme se společně podívat na nejčastější důvody, které vedou k zamítnutí úvěru.

Peníze na uzdě

  • Nedostatečný příjem

Pravidelný měsíční příjem je jednou z podmínek při žádosti o jakýkoliv úvěrový produkt v bance. Žadatel ho musí doložit společně s pracovní smlouvou na dobu neurčitou. Samozřejmě se akceptují i příjmy se samostatně výdělečné činnosti nebo podnikání. Některé banky dokonce akceptují i příjmy z pronájmu nemovitosti. Ovšem pokud výši svých příjmů nemůžete adekvátním způsobem doložit, případně jsou příjmy příliš nízké, odejde z banky většinou se zamítnutým úvěrem. V případě, kdy jste v práci jen na dobu určitou, může vám být úvěr za jistých okolností schválen. Musí však být zcela splacen ještě před vypršením pracovní smlouvy. V případě výpovědní nebo zkušební lhůty bohužel úvěr s určitostí nezískáte. Pro banku totiž představujete až příliš velké riziko. V obou případech totiž může být váš pracovní poměr ukončen a vy nebudete mít z čeho úvěr splácet.

Podání rukou

Pokud přesto toužíte po úvěru, je možné zažádat u nebankovních společností. Ty totiž mnohdy výši příjmů neposuzují a úvěr nabídnou téměř každému, kdo o něj přijde požádat. Musíme zmínit i nebankovní hypotéku, která má podobné vlastnosti a podmínky jako ta bankovní.

  • Záznam v registrech

Dalším velmi častým důvodem, který vede banku k zamítnutí žádosti o jakýkoliv úvěrový produkt, je záznam v některém z registrů. V České republice máme přesně čtyři a údaje v nich jsou bankám volně k dispozici. Pokud u vás banka tuto skutečnost zjistí, i v tomto případě k vám musí nahlížet jako k rizikovému žadateli a úvěr zamítnout.

Jdeme optimalizovat

Tato činnost, tedy optimalizování, ta se vyskytuje naprosto všude, a i u vás doma. Že ne? Ale jděte. Neuklízíte? Že ano? No, takže děláte vaše bydlení optimálnějším.

Myjete nádobí, dáváte jej do skříněk? Optimalizujete. Jen tomu říkáte jinak. Já si pamatuji našeho šéfkuchaře, který tomu zásadně říkal centrování a my jsme neměli jít uklidit hrnce ve meziskladu a pocentrovat to tam.

SEO

Nu, to jsem odbočil, takže zpět. Optimalizace se používá také v počítačové branži, a to nejvíce v souvislosti se SEO. Že nevíte, co to je. Jen klid, ihned vysvětlím. Je to zkratka anglický slov search engine optimization. A v podstatě jde o to, aby tento soubor nástrojů a postupů posunul něčí web úplně nahoru na první místo stránky, která se objeví po vyhledávání potřebného webu.

Vyhledávání na netu

Je to jako v běžeckém závodě, kdo je první, ten je vidět. Druhý také, ale už ne tak moc, třetí, no ještě se dá, o čtvrtém se mluví spíše výjimečně a zbytek je zapomenut. A tak je to i s webem. Pokud se nalézá někde dole na stránce, je to špatné pro toho, kdo na tomto webu vydělává peníze. Zákazník jej nenajde, respektive nevidí jej hned, takže klikne tam na web, který vidět je a zboží většinou zakoupí tam. A je to.

Tudíž dochází k odlivu hostů (v branži se říká guestů), a prodejce začne pociťovat úbytek zákazníků. Pokud si ho hlídá, pochopitelně, a to by měl.

Takže až pozná tento úbytek, nezbude mu nic jiného než si někde sehnat SEO konzultanta a ten bude muset vše zařídit tak, aby byl web opět nahoře, mezi prvními, nebo úplně první. Pokud udělá svou práci dobře a správně, bude web na těch prvních pozicích a prodejce po nějaké době opět pozná, že mu hostů na stránce přibývá a bude to tak, jako to bylo před tím.

I vy, co máte své weby někde na x té stránce udělejte totéž. SEO konzultanti firmy Seolight pro vás udělají možné i nemožné, aby se právě váš web hřál na prvních místech.

Výhody firemního stravování

Někdy máme všichni období, kdy se nám nakupí spousta pracovních povinností a úkolů, chodíme z jedné porady na druhou nebo se zkrátka a dobře téměř nemůžeme hnout od počítače.
Po dlouhém a náročném pracovním dni se vrátíme domů, unavení a schopní se jen uchýlit na gauč do obýváku ke sledování televize nebo čtení něčeho nenáročného. Nebo se třeba rozhodneme využít popracovní volný čas a jdeme si zasportovat. Nebo se potkáme s kamarády na popovídání, procházku nebo skleničku něčeho dobrého.

servírování jídla
Ať už je náš program všedních dnů jakýkoli, něco nás všechny spojuje – na konci těchto dnů a v podstatě většiny dnů, kdy balancujeme mezi prací, rodinou a volným časem, se nám opravdu nechce neustále stát u plotny a vařit, natož pak vařit si obědy do práce a přemýšlet dopředu, na co budeme mít zítra chuť a zda nám jídlo do druhého dne vydrží dostatečně čerstvé, abychom si i za několik hodin na něm pochutnali. Nehledě na to, že přípravou jídla doma se obíráme o další volný čas, který můžeme kvalitně strávit venku.
Možná je čas zamyslet nad tím, že bychom se stravovali přímo v práci – máme-li samozřejmě tu možnost a poskytuje-li náš zaměstnavatel tento benefit.
Jaké jsou hlavní výhody firemního stravování?

prostřená tabule

  • Úspora času i energie při vaření jídla doma a vymýšlení neustále nových jídel, abychom měli dostatečně pestrý jídelníček a nejedli pořád to samé dokola.
  • Socializace, kontakt s kolegy napříč společností, se kterými se díky firemní kantýně můžeme potkávat každý den, popovídat si u jídla a probrat i jiné záležitosti než jen ty pracovní.
  • Cenová dostupnost. Ne všem z nás se chce každý den chodit na oběd někam do restaurace. Navíc ceny obědů v restauracích jsou nehorázné a mnohdy se tak ocitneme v tíživé finanční situaci ještě před příchodem výplaty. Stravování přímo ve firmě nám umožňuje trochu peněz našetřit.
  • Pestrý jídelníček. Když nám docházejí nápady nebo nevíme, na co máme chuť, není nic snazšího než si vybrat z nabídky obědů to, co je pro nás ten den ideální. Vyberte si svůj oběd na http://www.arter.cz.

Víte, kdo opraví vaše spotřebiče?

Také máte respekt před elektrickým proudem? Život bez něj už si asi dokáže představit jen málokdo. Spotřebiče, které jednoduše zapojíme do zásuvky a ony nám pak splní každé přání, se v našem domově rychle zabydlují a přibývají. Vždyť je to tak skvělé – šetří naši práci i čas! Kdo by si na ně nezvyknul, kdo by si je neoblíbil!elektrické vedení
O to větší je potom pro domácnost rána, když některý z nich přestane fungovat. Třeba bez myčky, televize, anebo sušičky na prádlo se ještě obejít dá, ale když vám doma přestane jít lednice, přestane fungovat vytápění anebo vám něco neustále vyhazuje pojistky, pak začíná jít do tuhého. V takovém případě potřebujete jedinou věc – kontakt na dobrého a spolehlivého elektrikáře z Kutné Hory!
A takové kontakty se dnes vyvažují zlatem. Takže každý, kdo ho má, si ho pečlivě střeží. Tím spíše, když jde o firmu, která se postará kompletně o vše, co budete ke své spokojenosti potřebovat. Zkrátka, ať už se u vás porouchá cokoli, co souvisí s elektřinou, můžete se obrátit na jedno spolehlivé místo.
Nicméně často nemusí jít nutně ani o poruchy. Šikovný elektrikář vám přijde vhod i u takové zdánlivé banality, jako je připojení spotřebičů. A co teprve, pokud jde o instalaci svítidel, bojlerů, zásuvek a vypínačů anebo akumulačních kamen. Jestliže vás v tomto roce čeká rekonstrukce domácnosti, pak se bez šikovného řemeslníka, který si s proudem rozumí, rozhodně neobejdete.blesk, elektřina
Navíc, pokud nechcete ve své domácnosti riskovat nebezpečnou nehodu, tak byste měli vědět i to, že některé spotřebiče a rozvody je nezbytné pravidelně revidovat, čili kontrolovat, zda je vše v pořádku, a případně zajistit opravu anebo náhradu novým materiálem.
To jsou práce, na které ani šikovný domácí kutil nestačí a je nezbytné k nim přivolat odborníka. A co vy, už máte svůj spolehlivý, prověřený kontakt na profíky?

Kde sehnat peníze?

Někdy nastanou v životě lidském i hodně nezáviděníhodné situace. A mezi tyto patří bezesporu i ty související s finančními prostředky, přesněji s jejich nedostatkem.

Znáte to, pokud to znáte. Člověk zjistí, že má něco zaplatit, zaloví v peněžence a… nic. Nikde ani koruna. Podívá se na účet, nakoukne do vkladní knížky, rozpáře slamník a nikde nenalezne potřebné peníze. A tak mu nezbývá, než se rozloučit s vidinou toho, že zaplatí to, co zaplatit chtěl.finanční investice

Když se jedná o nějaký nadstandard, když nemá člověk na něco, co k životu vlastně ani moc nepotřebuje, budiž. Dá se to oželet. Jenže ono k podobné situaci nejednou dochází i v případech, kdy je platit žádoucí nebo dokonce nezbytné. Jsou výdaje, které nelze jednoduše oželet, nemá-li se člověk dostat do skutečně závažných problémů.

A co si počít v takových situacích?

Nejednou není zbytí a člověk si musí půjčit, aby překonal panující těžké časy.

A kde si půjčit?

Banky lze v případě podobného žadatele, jaký tu byl popsán, vřele nedoporučit. Ne proto, že by snad neměly peníze nebo tyto nepůjčovaly, ale prostě jsou to právě banky, kdo nepůjčí někomu takto problematickému. V bankách se vyžadují dostatečně velké žadatelovy příjmy, jeho solventnost a třeba i čisté registry dlužníků, a to někdo se skutečnými problémy finančního charakteru stěží doloží.úvěrová kalkulace

Pro někoho problematického jsou tu spíše nebankovní hypotéky. U těch se totiž neprověřují finanční poměry žadatele ani zdaleka tak přísně. Tady jsou požadavky, jež jsou kladeny bankami, nahrazeny tím, že tu je nezbytné dát za půjčku do zástavy nemovitost. To je jistota, že bude dlužník vše řádně splácet, aby o svoji nemovitost nepřišel, a vyhoví se tu tak kdekomu, i kdyby byl ve velkých problémech.

A podmínky, jež se tu člověku nabízejí, jsou přímo ideální, jak hravě zjistíte, zavítáte-li na web této nebankovní společnosti. A zavítat byste tam určitě měli.

Nebankovní hypotéka bez registru – peníze pro podnikatelský účel

Peníze jsou prostředkem, bez kterého nelze zajistit ani základní potřeby natož záležitosti nad rámec vašich představ a potřeb. A jakmile peníze na konkrétní záležitosti chybí, tak nezbývá, než buď léta šetřit, nebo získat peníze hned formou nějakého úvěrů.

pokladna

Na trhu je velké množství možností úvěrů a půjček a první kroky pro jejich získání vedou především do banky. Je to dáno tím, že banky patří k důvěryhodným finančním institucím s dlouholetou pozicí na trhu. Tady však často jak fyzické osoby, tak i podnikatelé a firmy narazí na přísné podmínky, díky kterým většina z nich potřebné peníze nezíská.

Ale nemáte hned prohráno, protože finanční trh obsahuje i další možnosti, které pro změnu nabízejí nebankovní společnosti. Jejich podmínky pro získání úvěru jsou méně přísné a na svoje si přijdou i podnikatelé a firmy. Takovou příležitost poskytne nebankovní hypotéka bez registru.

Financování firemních potřeb na míru
V tomto případě nejde o formu spotřebitelského úvěru určeného pro fyzické osoby, ale jde o úvěr podnikatelský. Jak již z tohoto charakteru vyplývá, peníze lze využít pouze pro řešení firemních a podnikatelských potřeb.
Můžete tak nejen financovat nákupy pro firmu či podpořit výrobu a prodej, ale můžete také vyřešit finanční problémy, jako jsou třeba neuhrazené faktury, dlužné částky na pojišťovnách nebo finančním úřadu, exekuce atd.

bankéř

Vzhledem k tomu, že jde o hypotéku, tak podmínkou pro získání je samozřejmě ručení nemovitostí.
Potěší vás rychlé řešení, díky kterému můžete mít peníze na účtu již do 24 hodin a maximální možná výše je až 70 % z odhadní ceny dané nemovitosti.
Můžete si vybrat splatnost až na 40 let a to i s možností předčasného splacení bez nutnosti platit sankce.
Příjemné je také to, že pokud máte negativní záznam v registrech dlužníků, nemůžete běžným způsobem doložit příjmy, tak i přes to máte vysokou šanci peníze získat.

Kterou půjčku zvolit?

Pokud má podnikatel dostatečně vysoké příjmy a čisté registry dlužníků a postrádá případná další negativa, má to v případě, že si potřebuje půjčit peníze, poměrně jednoduché. Zajde si do nějaké finanční instituce, tam si zažádá o půjčku, jež nejlépe odpovídá jeho představám, vyinkasuje peníze a je to.
Ovšem co když tento člověk vysoké příjmy nemá? Co když má jenom skoupé daňové přiznání, záznam v registrech dlužníků, co když se na něj chystají exekutoři, protože už dluží kdekomu? Takový to má v otázce případné půjčky o poznání složitější. Takovému jen tak někdo nepůjčí, daleko spíše se od něj odvrací jedna banka za druhou.pokladnička s eury
A co potom?
Ať už patří podnikatel do kterékoliv z výše zmíněných skupin nebo je někde uprostřed, vždy se může spolehnout na to, že se mu dostane v případě potřeby pomoci v nebankovním sektoru. Půjčka zvaná hypotéka bez doložení příjmu je totiž vcelku dostupná prakticky komukoliv. Tedy komukoliv, kdo vlastní nějakou vhodnou nemovitost, již by tu mohl nabídnout do zástavy coby záruku za řádné splacení celé půjčky.
Pokud někdo může takovouto možnost nabídnout, může si být jist, že nebude nikterak zevrubně zkoumán, co se jeho soukromí týká. Nikoho nebude zajímat, že má pouze poměrně nízké příjmy, pokud tato skutečnost nebrání schopnosti splácet, nad banálním záznamem v registrech dlužníků se dá mávnout rukou.zlaté mince
A jak takovou půjčku získat? Stačí jenom vyplnit on-line žádost a poslat e-mailem fotografie nemovitosti, jež poslouží k jejímu ocenění, pak s manažerem společnosti projednat detaily hypotéční smlouvy, a obvykle do čtyřiadvaceti hodin je taková nebankovní hypotéka schválena a po zaslání podkladů a podpisu smlouvy jsou peníze převedeny na žadatelův účet.
Člověk tak dostane až sedmdesát procent odhadní ceny jím zastavené nemovitosti a tyto prostředky může použít na cokoliv. A pak je splácet třeba až po dobu třiceti let, nebo vše kdykoliv vrátit bez sankcí i předčasně.
A co si přát víc?

Nejjednodušší půjčka

Pokud člověk hledá způsob, jak si co nejrychleji a nejsnadněji někde půjčit peníze, musí se ohlížet v první řadě na to, co může sám poskytovatelům půjček nabídnout. Protože jsou tací, kteří vyžadují dokonalé uchazeče, stejně jako ti, kdo jsou schopni a ochotni slevit z požadavků a najít nějaký ten kompromis. A je logické, že u těch prvních zmíněných jen tak někdo neuspěje, zatímco ti druzí, to je jiná.
Pokud pak člověk shledá, že není právě tím ideálem, jaký si finanční instituce představují, neměl by mařit čas pokusy o dosažení úspěchu tam, kde to s největší pravděpodobností nevyjde, a měl by vsadit na variantu, která šanci na úspěch skýtá.chytání bankovky
Tedy třeba na nebankovní hypotéky.
Čím že jsou právě tyto produkty výjimečné? V čem tkví jejich přednosti?

  1. Především je to fakt, že se tu je třeba zaručit za půjčku nějakou vlastní nemovitostí nebo nemovitostí třetí osoby. Což by mohlo znít jako vydírání, jenže ve skutečnosti se jedná o pozitivum. Protože díky této zástavě, jež dotyčného ani v nejmenším neomezuje v možnosti užívání oné nemovitosti jako doposud, odpadá potřeba zevrubně zkoumat žadatelovy majetkové poměry, příjmy, dluhy, exekuce, záznamy v registrech dlužníků a podobně, a právě díky tomu tu uspěje leckdo, komplikované případy nevyjímaje.
  2. Prokázat schopnost splácet sice existuje i tady, ovšem toto se dá odbýt hodně rychle a bezproblémově, stejně jako lze přimhouřit oko nad nejedním ze záznamů v registrech dlužníků, neohrožuje-li tento bezprostředně budoucí splácení právě dohadované půjčky.
  3. Peníze si tu lze půjčit i na hodně dlouhou dobu, třeba i na celých třicet let, čímž se dají snížit splátky na minimum, na úroveň, jež dlužníkovi nebude komplikovat život. Ovšem současně lze následně vše i bez jakýchkoliv sankcí předčasně splatit a ušetřit tak na úrocích, jež jsou i tak vcelku nízké.

úvěrová karta

Člověk tu tedy přijde k penězům, které potřebuje. Velice rychle, jistě, bez záludností a jakýchkoliv poplatků předem. A navíc s možností použít ony peníze na cokoliv.
A proč by tedy měl zkoušet štěstí jinde, že?

Nebankovní hypotéky bez registru

Pokud byste si přáli, abyste všechno měli natavené zdravě, aby vám společnost, která tohle nabízí, vyšla vstříc, udělala i nějaké ústupky, tak jste na správné adrese. Pokud byste šli do banky a tam zjistili, že máte nějaká menší záznam v registrech, tak je jasné, že vám nic nepůjčí. My jsme ale ohleduplnější a my tohle dokážeme tolerovat. Dále dokážeme tolerovat exekuci, kterou za vás zaplatíme a další problémy se zástavou nemovitosti a podobně. Nebudete zklamaní, protože my vám nabízíme ty nejlepší podmínky, tak se určitě rozhodněte ještě dneska. Budete opravdu spokojení.

kvetoucí centy

Naše nebankovní hypotéky bez registru se vám stoprocentně budou moc líbit. Výhodné podmínky a všechno, co vám nabízíme, je opravdu hodně výhodné, takže se určitě nebojte a nic nedělejte. Přáli byste si, abyste měli opravdu skvělé a luxusní možnosti a všechno bylo tak dobře udělané ve váš prospěch? Zavolejte nám nebo rovnou vyplňte online formulář a my vám obrate, do dvaceti čtyř hodin řekneme, jestli vám to schválíme.

ochrana majetku

Luxusní podmínky

Naše podmínky, úrokové sazby a služby se vám budou opravdu moc líbit, tak se nebojte a dejte nám šanci. My se vždy budeme snažit pro vás vybrat něco nejlepšího, co bude pro vás v danou chvíli, ale i do budoucna opravdu důležité, takže na tohle byste neměli zapomínat myslet. Všechno bude opravdu skvělé, takže se určitě ničeho nebojte. Navíc u nás je to výhodné v tom, že nemusíte čekat dlouhou dobu, neplatíte žádné poplatky předem, a dokážeme vám co nejvíce vyjít vstříc a jsme lidští oproti klasické bance, která se řídí přesně danými pravidly a přes to nejede vlak. My jsme ochotní v některých případech od toho i opustit, takže se určitě nebojte a rozhodněte se hned. Určitě se rozhodněte ještě dneska. Bude to pro vás skvělá volba, to si pište. Budete nadšení, jak to u nás všechno skvěle funguje.

Věřitel, na kterého je spolehnutí

Mnohdy se člověk dostane do situace, kdy potřebuje peníze, které zrovna nemá k dispozici, což není dvakrát příjemné. Díky půjčce se ale dá něco takového poměrně snadno a rychle vyřešit, vždy je ale dobré si promyslet to, na koho se se svojí žádostí vlastně obrátíte. Možností je mnoho, ne všechny ale mohou být zrovna ideální.

graf

Snad každého nejdříve napadne to, že se obrátí na banky a půjčí si tam. Je ale dobré si uvědomit, že nic není jen tak, a že banky svoje žadatele velice pečlivě kontrolují a starají se o to, aby náhodou nepůjčily peníze někomu, kdo by jim je nemusel vrátit. Někdy se tak stane, že je člověk odmítnut právě z toho důvodu, že jeho doložitelné příjmy nejsou dostatečně vysoké, což je velký problém. I s něčím takovým se ale dá něco dělat, existují totiž i jiné možnosti, na které se můžete kdykoliv spolehnout.

Vyberte si to pravé
Hypotéka bez příjmu je půjčkou, která Vám dokáže nabídnout to nejlepší. Pro její získání nemusíte dokládat to, kolik peněz vlastně vyděláváte, takže je vše mnohem jednodušší, než by se mohlo na první pohled zdát. Jedinou podmínkou, kterou je nutné splnit, je zástava nemovitosti. Když ovšem tuto podmínku splníte, tak si s ničím nemusíte dělat starosti a peněz se bez problémů dočkáte.

rovnováha

Je tedy jenom na Vás, pro co se rozhodnete, u nebankovních společností se ale mnohdy dočkáte lepšího řešení, než jste si kdy mohli myslet, na to se spolehněte. Získání peněz je rychlé, bezproblémové a skutečně jednoduché, takže se vyhnete mnoha starostem a potřebné finance získáte tak rychle, jak to jenom bude možné.
Volba věřitele tedy může rozhodnout o mnohém, na to nezapomínejte. Právě proto této skutečnosti využijte a vždy se spolehněte na někoho, kdo už Vám může nabídnout půjčku podle Vašich představ. Rozhodně se to vyplatí. Usnadníte si tak mnoho starostí a vyhnete se nepříjemným komplikacím.