Nebankovní hypotéka bez registru – peníze pro podnikatelský účel

Peníze jsou prostředkem, bez kterého nelze zajistit ani základní potřeby natož záležitosti nad rámec vašich představ a potřeb. A jakmile peníze na konkrétní záležitosti chybí, tak nezbývá, než buď léta šetřit, nebo získat peníze hned formou nějakého úvěrů.

pokladna

Na trhu je velké množství možností úvěrů a půjček a první kroky pro jejich získání vedou především do banky. Je to dáno tím, že banky patří k důvěryhodným finančním institucím s dlouholetou pozicí na trhu. Tady však často jak fyzické osoby, tak i podnikatelé a firmy narazí na přísné podmínky, díky kterým většina z nich potřebné peníze nezíská.

Ale nemáte hned prohráno, protože finanční trh obsahuje i další možnosti, které pro změnu nabízejí nebankovní společnosti. Jejich podmínky pro získání úvěru jsou méně přísné a na svoje si přijdou i podnikatelé a firmy. Takovou příležitost poskytne nebankovní hypotéka bez registru.

Financování firemních potřeb na míru
V tomto případě nejde o formu spotřebitelského úvěru určeného pro fyzické osoby, ale jde o úvěr podnikatelský. Jak již z tohoto charakteru vyplývá, peníze lze využít pouze pro řešení firemních a podnikatelských potřeb.
Můžete tak nejen financovat nákupy pro firmu či podpořit výrobu a prodej, ale můžete také vyřešit finanční problémy, jako jsou třeba neuhrazené faktury, dlužné částky na pojišťovnách nebo finančním úřadu, exekuce atd.

bankéř

Vzhledem k tomu, že jde o hypotéku, tak podmínkou pro získání je samozřejmě ručení nemovitostí.
Potěší vás rychlé řešení, díky kterému můžete mít peníze na účtu již do 24 hodin a maximální možná výše je až 70 % z odhadní ceny dané nemovitosti.
Můžete si vybrat splatnost až na 40 let a to i s možností předčasného splacení bez nutnosti platit sankce.
Příjemné je také to, že pokud máte negativní záznam v registrech dlužníků, nemůžete běžným způsobem doložit příjmy, tak i přes to máte vysokou šanci peníze získat.