Máte zuby ve špatném stavu?

Kdo se špatně stará o svoje zuby, ten za pár let bude litovat toho, že se o ně nestaral pořádně. Špatná péče o zuby znamená vznik plaku a později i zubních kazů. Ty se léčí často obtížně, protože zpočátku nebolí a pacient přijde, až je kaz hluboký. Následná léčba je velmi bolestivá a drahá, a někdy může dokonce dojít k odumření celého zubu. Předejít se tomu dá jedině tak, že se o zuby budete starat tak jak se má. V současné době je ovšem obrovský problém najít zubaře, který přijímá nové pacienty. Ordinace jsou přeplněné a noví zájemci stále přibývají.

zubní ošetření

Situace není jiná ani v Praze
Nemyslete si, že zubaře snadno najdete ve větších městech. Situace tam není jiná, ale u nás ještě pár volných míst je. Pokud vád zajímá, který zubař v Praze přijímá nové pacienty, je to naše klinika. Máme tři pobočky, a do každé se objednáte snadno přes objednávkový formulář na našem webu. Jsme tým lékařů a zubní hygienistky, kteří vaše zuby opraví a dodají jim zářivě bílou barvu.

bílé zuby

Proč se objednat k nám?
Naše služby jsou na velmi vysoké úrovni, a zaručujeme vám kvalitu služeb a celkovou spokojenost s ošetřením. Provádíme komplexní péči o zuby, a to od základního ošetření až po specializovaná vyšetření a chirurgii. Všechno ale začíná čištěním zubů – proto nejdříve běžte na zubní hygienu, kde vám zubní hygienistka zuby skvěle vyčistí a ukáže vám, jak se o ně správně starat. Tím snížíte riziko, že se vám aby budou zase kazit. Neodkládejte ošetření zubů, protože problémy se jen zhoršují, a riskujete, že už u nás nebude volné místo. I vy můžete mít americký úsměv plný bílých zubů, jen pro to musíte něco udělat. Naše ordinace vám pomůže vyléčit jakýkoliv problém, a navíc máme tu výhodu, že máme k dispozici všechna vyšetření a díky tomu nemusíte chodit jinam. Vyšetříme vás rovnou u nás a navíc vás kompletně ošetříme.