Osamostatnit se je snadné!

Už vás nebaví život v jednom bytě společně s vašimi rodiči? Chcete se zbavit nepříjemných spolubydlících a postavit se na vlastní nohy? Nechcete za bydlení utratit celé jmění?
Ač se to zdá na první pohled jako naprosto nemožné, je zde jedna chytrá možnost, jak vaše smělé plány uskutečnit – jsou zde nové mobilní domy!
Zatímco v českých podmínkách je mobilheim stále ještě horkou novinkou, na západ od nás se o nic nového nejedná. Lidé takto spokojeně bydlí dlouhá léta a jsou klidnější, protože mají vlastní střechu nad hlavou, a ještě ke všemu za rozumné peníze.
klíče ve dveřích

To, co je na takovém způsobu bydlení naprosto revoluční, je jistě cena, za jakou si ho můžete pořídit. Zatímco ceny běžných bytů anebo novostaveb dosahují několika miliónů korun, tak v tomto případě vám bude stačit jen jeden milión, a pokud budete opravdu nenároční, tak i méně.
A to je důvod, proč jsou tyto stavby velice vyhledávané i jako rekreační chaty. V případě pořízení sezónního bydlení v nezateplené variantě objektu, můžete získat skvělou rekreační chatku již za několik stovek tisíc korun.
Navíc, co je důležité, k umístění takové stavby nepotřebujete žádné úřední povolení. Je to způsobeno tím, že nemá pevné základy spojené se zemí. Tomu odpovídá i výroba, která probíhá od začátku až do konce v areálu výrobce. Takže jakmile vaše bydlení dorazí s pomocí speciálního vozidla až na místo určení, bude již kompletně hotové a připravené k bezprostřednímu nastěhování.
klíče od bytu na stole
Ovšem to, že jednou domek usadíte na zvolené místo, ještě neznamená, že tam musí zůstat stát. Pokud patříte k lidem, kteří rádi mění své působiště, můžete se stěhovat spolu se svým bytem – k jeho převozu a usazení na nové místo budete potřebovat pouze speciální vozidlo a pár metrů čtverečních půdy, kterou si třeba pronajmete.
Tak co, pořídíte si své vlastní bydlení za dostupnou cenu i vy?