Úklidová firma to zvládne za vás i po stěhování

Stěhujete se svépomocí a máte pro tyto účely pronajatou dodávku? Tímto způsobem lze ušetřit spoustu peněz a ty pak využít někde jinde. Jednou z možností, kde je využít, je úklid od profesionální firmy. S čím vám při stěhování může vypomoci a proč jejich služeb využít?

umývání žaluzií

Úklid po malířích – pokud před stěhováním necháte byt vymalovat a spěcháte s nastěhováním, může se služba úklidové firmy hodit, protože ta umyje okna, okenní rámy a parapety, podlahy, dveře, dveřní zárubně, kuchyňskou linku, svítidla a některý nábytek. Zaschlá barva po malířích se velmi špatně umývá, zejména pokud je na povrchu nanesena v silnější vrstvě.

Úklid původního bytu – bydlíte v domě, kde špatně vycházíte se svými sousedy a stěhujete se kvůli tomu v noci? Pokud musíte byt někomu předávat, například novému majiteli nebo v rámci ukončení nájemní smlouvy vašemu nájemci, může se úklidová firma úklid v Pardubicích zhostit úklidu namísto vás, a budete mít od vašich sousedů „pokoj“.

Úklid koupelny, toalety a kuchyně – chcete se nastěhovat do opravdu čistého bytu, který před vámi obýval někdo jiný? Pokud jste například byt koupili a nyní se do něj chcete nastěhovat svépomocí, úklidová firma veškeré prostory dezinfikuje a zvláštní pozornost věnuje právě prostředí, kde se lidé pohybovali nazí či polonazí.

čištění koberců

Čištění koberců – víte o tom, že se skrze bosá chodidla přenáší resp. vstřebává do organismu mnoho látek pokožkou? Zmiňujeme se o tom v souvislosti s koberci. Jestliže totiž kupujete byt a bývalý majitel vám tu po dohodě s vámi koberce zanechal, protože se vám líbí a chcete je užívat, měli byste je nechat pořádně vyčistit strojem a zbavit jej nečistot, které na koberci zůstaly i při pravidelném luxování. Pokud byste to neudělali, a před vámi tu někdo chodil po koberci naboso, bylo by to podobné, jako kdybyste se navzájem dotýkali svými chodidly a předávali si pokožkou své bakterie, což není zrovna hygienické.