Prohřejte se od hlavy až k patě

Určitě každý má za sebou nějaký ten wellness pobyt nebo výlet do termálních lázní. Lidé si sem jezdí odpočinout, načerpat síly nebo se poprat s různými zdravotními obtížemi. Na podzim je nejlepší čas vyrazit právě do termálů – venku ještě není tak chladno, ale ani na koupaliště už by Vás nikdo nepustil. Prostě takový střed, kdy je návštěva těchto lázní nejvhodnější. Můžete využít nabídek cestovních kanceláří, které spousty takových zájezdů nabízejí, nebo vyrazit autem na vlastní pěst. Není to nic složitého, jelikož máme dostatek termálních lázní celkem v dosahu. Každopádně, takový pobyt Vás jistě postaví na nohy.
zrnková káva
Nejvíce termálních lázní je k nalezení u našich slovenských sousedů. Tady Vám přinášíme pár typů:

·         Termály Bešeňová
V těchto termálech najdete dokonce 13 venkovních bazénu, nicméně ne všechny jsou termální. V létě si tu tudíž užijí i Vaše děti, protože park nabízí také tobogány. Termální bazény jsou vyhřívány léčivou vodou až do teploty 40-ti stupňů. Navíc je voda příznivá svými blahodárnými účinky na pohybové ústrojí či kožní problémy.
budapest lázně
·         Tatranské prameny
Tyhle moderní termální lázně jsou známy hlavně svými geotermálními prameny, které vyvěrají z hloubky až 2000 metrů pod zemským povrchem. Pohybové a nervové ústrojí Vám vyléčí voda s vysokým obsahem vápníku, hořčíku a siřičitanu.
termální lázně széchenyi
·         Termální lázně Piešťany
Tyhle lázně jsou odjakživa zaměřeny na léčbu pohybového aparátu – na klouby, kosti, svaly a nervy řídící pohyb těla. Tuhle léčbu mají na svědomí hlavně léčivé přírodní prameny a silné bahno. V lázních se Vám dostane více než 60 léčebných procedur. Můžete zde najít také 10 léčivých minerálních pramenů.
Jestli tedy přemýšlíte, že byste si už opravdu měli odpočinout od té věčné práce, určitě se nechte inspirovat a vyrazte krásně prohřát celé své tělo.