Přeprava piva

Různé obaly

Česká republika je ve světě známá jako národ pivařů, přičemž není se čemu divit, protože jeho spotřeba na jednoho obyvatele je opravdu vysoká. Mnoho lidí má i svou oblíbenou hospůdku, kam třeba v pátek po práci zajdou, posedí s přáteli a v chutnají si tento nápoj. Jenom u nás je několik pivovarů a minipivovarů, přičemž ty vaří různé druhy těchto nápojů, takže každý si najde nějaký svůj oblíbený. Ne vždy však máme možnost zajít si přímo na točené pivo, a proto jsou tu další možnosti.

pivo ve skle

Řadíme sem například plechovky. Mnohem více probírané jsou však plastové lahve. To, že se z nich uvolňují nějaké látky je pravda, ovšem množství je opravdu malé, přičemž všechny obaly jsou testované, a proto se nemusíte ničeho obávat. Plast má i své výhody, protože je lehčí a lahve bývají často uzavíratelné, takže ničemu nevadí, když nápoj nevypijeme najednou. Jsou však i lidé, kterým pivo chutná ze skla prostě víc.

Přeprava

U plastu si s ní až tolik hlavu lámat nemusíme, protože je celkem pružný. U skla je potíž velká, protože musíme počítat s křehkostí, které se jen tak nezbavíme. Takový naráz při přepravě by mohl snadno způsobit rozbití. Proto se nám rozhodně hodí přepravky na pivo, které jsou k tomuto účelu konstruovány. Naskládáme do ní 20 lahví, s kterými můžeme velmi snadno manipulovat a zároveň jsou do jisté míry chráněny před poškozením.

muž s přepravkami

Také je zde ochrana proti světlu, které snižuje trvanlivost tohoto nápoje. Přepravky můžeme snadno skládat na sebe, což usnadňuje jejich převoz. Společnost se také postará o to, aby na nich byl potisk s Vaší společností. To se rozhodně hodí, protože reklama vlastního produktu se rozhodně hodí, a i v obchodě přepravky vypadají lépe, než kdyby na nich nebylo nalepeno vůbec nic. Firma má v nabídce více provedení přepravek, takže máte rozhodně z čeho vybírat.