Důvody, proč zvolit montovanou dřevostavbu

Přemýšlíte pro jaký stavební systém se rozhodnout? Dáte přednost kladení cihly k cihle nebo se vydáte cestou moderního stavění a dáte šanci mobilním dřevostavbám Top-mobilnidomy? Máme pro vás pár pádných argumentů, které vám rozhodování pomůžou usnadnit.

Řez dřevem

  1. Bydlení v rekordním čase

Výstavba montovaného domu je otázka několika málo měsíců. Po uzavření smlouvy mezi prodejcem a kupujícím až po samotnou montáž uplyne jen několik mál měsíců. Pokud je řeč o hrubé stavbě, je to otázka několika málo dní a je hotovo. Největší čas je potřeba na dokončovací práce, ale i ty jsou provedeny během několika týdnů.

  1. Kvalitně odvedená práce

Montovaný dům poskytuje nadstandartní kvalitu, tedy za předpokladu, že zvolíme odbornou firmu. Právě prefabrikované dílce jsou zárukou kvality, ty jsou vyráběny ve výrobních halách s milimetrovou přesností. Jednotlivé dílce se pak skladují na suchém místě, posléze se převezou na místo určený a v krátkém časovém intervalu smontují dohromady.

Dřevěná stěna

  1. Neměnná cena i přesný termín dodávky

Pokud zvolíte tento druh domu, budete mít jistotu pevně stanovené http://www.nicm.cz/pracovni-podminky-mladistvych ceny a přesně stanovený termín, kdy se budete moci nastěhovat. Právě díky prefabrikovaným dílcům lze dodržet přesné termíny začátku i konce montáže a finálního předání domu jeho novým majitelům.
Výhodou je pevně daná cena, nemusíte se tak obávat, že by na samotném konci došlo k jejímu navýšení z důvodu nepředpokládaných komplikací na stavbě, které by mohly posunout termín předání.

  1. Snadnější výběr

Nejste si jisti, který dům pro vás bude ten pravý? Typizované katalogové domy jsou ideální variantou, pokud nevíte, co od nového domova čekat. K ruce vám bude zástupce dodavatelské firmy, který vám odpoví na důležité otázky, na které potřebujete znát odpověď. Spoustu firem má navíc k dispozici ukázkové domy, které vám poskytnou reálnou představu o tomto druhu bydlení.