Zařiďte si šicí dílnu

Ať už se šití věnujete profesionálně, nebo o je šití vašim koníčkem, měli byste investovat do kvalitních pomůcek, které vám usnadní práci a pomohou vytvořit něco nádherného. Na trhu můžete najít širokou škálu všech různých krejčovských panen. Nastavitelných, aranžovacích, bílých či barevných, těžkých nebo lehkých. Najít ale tu správnou pro vás může být oříšek a je třeba přesně vědět, co potřebujete. Krejčovská pannaKrejčovská panna může plnit funkci čistě dekorativní, kdy na ni ve výloze naaranžujete kousky oblečení, nebo – jako většinou, tu šicí. S její pomocí můžete přesně upravit střih, velikost a vzhled daného oděvu a velmi si tak usnadnit práci.
Na stránkách Prima obchod naleznete různé druhy krejčovských panen. Ať už hledáte nějakou hezkou do výlohy nebo kvalitní pro vaši tvorbu. Díky své lehké hmotnosti se těší velké oblibě, jelikož je velice snadné s nimi manipulovat. Mimo těch, které si můžete dle sebe nastavit zde také najdete panny dětské, mužské a ženské. Všechny v různých velikostech.
Jednotlivé figuríny jsou k dostání v mnoha variantách. Dokonalá pomůcka pro všechny návrháře ale i domácí šití. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů, které jsou velmi odolné a vydrží. Pomocí koleček lze upravit velikost a ušít tak dokonalý oděv pro ženu, muže nebo dítě. Díky molitanu, který je ukrytý pod textilií máte možnost si špendlíky pomáhat k udržení látek a střihů a zároveň tak nepoškodit plastový vnitřek dané panny. U mnohých je k dispozici také dřevěný podstavec, který usnadňuje manipulaci a práci. Lze si také zakoupit zvlášť potah, který můžete průběžně obměňovat a upravovat.Růžové nitě
Při nákupu nad 2000 korun máte k dispozici také dopravu zdarma.
Kromě krejčovských panen můžete také pořídit veškeré šicí potřeby jako jsou nitě, jehly, textil a další. Zařiďte si svou dílnu podle svých představ a buďte vždy připravení.