Párty na laser game si nenechte ujít

Máte v úmyslu v nejbližší době zorganizovat oslavu jakéhokoliv typu a nevíte si vybrat správné místo, kde by se měla odehrávat? Máme pro vás fantastický typ, který uspokojí nejen skupinu malých raubířů, ale i dospělé, kteří o nové zážitky a zábavu taktéž nechtějí přijít. Zapomeňte na klasiku a uspořádejte dětskou oslavu narozenin nebo třeba i teambuilding na laser game Lazerfun, kde je pro takové události prostor k tomu, vyřádit se dle libosti.

labyrint (54)

DĚTI STOJÍ O DOBRODRUŽSTVÍ

Rodiče se zpravidla mylně domnívají, že dětem starší věkové kategorie stačí pouze prostor dětského hřiště, koutku, herny nebo zábavního parku, kde mají mnoho příležitostí k vyžití. Taková místa však velmi dobře znají a ničím zvláštním jich už neohromí. V případě hry s laserovou zbraní je to ovšem jiné. Jelikož se jedná o bezpečnou zábavu, je vhodná i pro děti navštěvující základní školu.
Laserová pistole střílí pouze paprsky, které nejsou bolestivé a zaznamenáte jich jedině pomocí vesty, kterou budou mít na sobě.
V areálu je taktéž možnost zahrát si různé hry v herně nebo se občerstvit a posílit pitím, které mají děti v oblibě. Spolehněte https://www.technickytydenik.cz/rubriky/archiv/frezujete-korozivzdorne-oceli-spolehnete-se-na-pramet_33840.html se na to, že oslava narozenin vašeho dítěte bude mít na tomto místě nepochybně velký ohlas, který uspokojí všechny děti bez ohledu na pohlaví.

IMG_8139ps

ČAS NA NEFORMÁLNÍ TEAMBUILDING

Dejte příležitost vašemu týmů kolegů ze zaměstnání nebo i nadřízeným, abyste se jako parta společníků lépe poznali. Kromě zavedených míst, kam společně čas od času chodíte, abyste udrželi vaše vztahy v dobré kondici se vydejte i na jedno neformální, kde si dopřejete zdravou dávku adrenalinu.
Laserová hra je skvělým nástrojem k tomu, jak poznat lidi, se kterými pracujete i mimo pracovní prostředí a prověřit si jejich houževnatost a soutěživost.
Rezervujte si termín a uspořádejte takový teambuilding, který bude nepochybně tím nejzábavnějším, jaký jste mohli společně zažít.