Hubnutí, se kterým dojdete až k cíli


Už jste slyšeli o bílkovinné dietě? Její pověst je čím dál, tím větší, a není divu, každý se rád pochlubí tím, jak dosáhl svého velkého cíle – zbavit se nadbytečných kilogramů. Takže pokud jste si i vy dali jako novoroční předsevzetí, že konečně zhubnete, je zde prošlapaná cesta, tak široká, že bude dokonce i velmi pohodlná. Ač je to k nevíře, i hubnutí může být příjemnou záležitostí.

červená šťáva, sklenice, řepa, mrkev

Avšak pozor, to vše platí jen v jednom jediném případě, a to, že si vyberete proteinovou, neboli bílkovinnou dietu!

Hubnutí do plavek nebylo ještě nikdy příjemnější. Proč? Protože tentokrát se budete moci do sytosti najíst, a to aniž byste stáli u sporáku.

Pokud jde o hubnutí, lidem na něm vadí několik věcí:

Tou první je pevná vůle a odříkání. Ať už se zeptáte kohokoli, každý vám řekne, že bez odříkání to nepůjde, budete si zkrátka muset odepřít co nejvíce jídla, abyste shodili alespoň pár kilo.

Jenže u ketodiety to neplatí – tam se najíte do sytosti – budete se stravovat několikrát denně!

A co dalšího lidi nebaví? Třeba vaření speciálních jídel a počítání kalorií, pročítání etiket na potravinách v obchodech.

Ovšem ani to není potřeba! Když někdo uvaří za vás, tak budete bez starostí, a ještě navíc budete mít jistotu, že je všechno v naprostém pořádku, a že je váš jídelníček bohatý na důležité živiny, takže vaše tělo nebude strádat.
sladké, čokoláda, maliny

A nejhorší na každém hubnutí je to, že nikdy nevíte, zda to opravdu vyjde. I když zatnete zuby a vytrváte až do konce, vždycky může přijít jo-jo efekt, který vaše dlouhé snažení po několika měsících zhatí.

U speciálního jídelníčku plného bílkovin se vám to nemůže stát. Ten je nastavený přesně tak, abyste ztratili tuk, ale ne svalovou hmotu. Strava bohatá na bílkoviny vaše svaly ochrání. A zajistí, že na jo-jo efekt můžete zapomenout.

Zkrátka to bude procházka růžovým sadem od začátku až do konce, vyzkoušíte to i vy?