Bílý sport

Tenisová raketa Head Sportoaza.cz je taková, že je velmi kvalitní a taky je velmi žádaná tečka. Já jsem začala hrát tenis, když mi bylo šest let. A musím říct, že mi to opravdu velmi bavilo. A vůbec si nedokážu představit, co bych dělala, kdyby vůbec nebyl tenis. Protože moje maminka a taky můj otec hráli tenis. A oni říkali, že to byla jejich nejoblíbenější aktivita, když měli volný čas. Protože ho chtěli hrát oba dva profesionálně, ale vůbec se jim to nepodařilo. Takže nic jim nezbylo než si akorát zkrátit dlouhou chvíli tenisem. A samozřejmě, že když je tenis tak bavil, tak chtěli taky kvalitní vybavení. A proto tenisová raketa Head byla opravdu to pravé ořechové.

Tenisová raketa musí být kvalitní.

Dokonce můj otec měl taky pěknou velkou sbírku tenisových raket. Měl jich asi patnáct a vůbec se nechtěl žádné vzdát. Moje maminka měla pouze čtyři a moc ráda je střídala. A taky dokonce řekla, že mezi těmi tenisovými raketami má jednu oblíbenou, se kterou moc ráda hraje. Taky tam má jednu tenisovou raketu, se kterou prý stále vyhrává. A nevím, jestli je to pravda, ale podle mě je tohle spíše o náhodě. A tak jsem si řekla, že bych se taky do toho tenisu mohla pustit. A taky jsem si vybrala tenisovou raketu Head. Tenisová raketa Head je z velmi odolného materiálu a má opravdu krásný výplet.

Hrajete tenis?

Mně se tahle tenisová raketa líbila ihned v obchodě na první pohled. Navíc taky jsem byla ráda, že mi tuto raketu moje maminka a taky můj otec doporučili. Takže nyní je mi už třicet let a tenis hraji stále. A dokonce si zahraji taky s mojí mámou a otcem. A i když oni už nehraji tak často, zatím stále jsou perfektní v této hře. A vás taky baví hrát tenis anebo vás baví jiný sport? Myslím si, že je opravdu mnoho druhů sportů, kterých je na výběr. Ale tenis je hra, ve které se musíte opravdu hodně soustředit a je to taky docela náročné na fyzičku. Já jsem si díky tenisu taky zpevnila pěkně tělo.