Bazénový vysavač, pomocník, který by vám neměl chybět

Vy ještě nemáte bazénový vysavač? Tak jeho pořízení neodkládejte. Podstatně vám ulehčí práci a údržbu vašeho bazénu a stane se nezbytným pomocníkem. Bazén je třeba pravidelně čistit, k tomu ale potřebujete šikovné pomocníky.
I když se o bazén i vodu v něm perfektně staráte, nenápadné mikroskopické částečky špíny se postupně usazují na stěnách i na dně bazénu a časem se stanou viditelnými, v tu chvíli už je ale většinou pozdě a zasažena je i voda.relax

Předcházejte vzniku nežádoucích jevů

Předcházet vzniku nežádoucích jevů můžete nejen filtrací a chemickými přípravky, ale právě také vysavačem, třeba tím ručním. Ten si dokonale poradí s nečistotami v koutech, na stěnách i u dna a snadno se jich zbaví.
· Ruční bazénový vysavač je ideální pomocník v případě menších bazénů. Jednoduše ho můžete ovládat pomocí teleskopické tyče a věnovat se každému místečku v bazénu jak dlouho potřebujte, žádná nečistota vám tak neuteče a bazén bude dokonale čistý.

· V závislosti na zvoleném kartáči či příslušenství se můžete věnovat samostatně stěnám, koutům či dnu. Pro každé místo máme speciální kartáč, aby byl účinek maximální.

· Rovněž je jedno, jaký povrch váš bazén má, ruční vysavač lze využít takřka všude, musíte mít ale filtraci, ke které bude vysavač připojen.

Mít bazén stále jako nový, je to možné

Přesvědčte se o výhodách bazénového vysavače a podívejte se na bohatou nabídku příslušenství, kterou vám nabízíme https://www.chlorito.cz/bazenovy-vysavac-rucni. Máme pro vás spoustu kvalitních výrobků za příznivé ceny, které vám s péčí o váš bazén výrazně pomohou.
Chcete-li mít bazén vždy dokonale čistý a vodu krásně průzračnou, používejte kromě filtrace a chemický přípravků i ruční bazénový vysavač. Koupání tak bude vždy radost, protože voda bude za každých okolností v perfektní kondici a bazén bude stále jako nový. dno